dobra rehabilitacja warszawa
RehmedisJakość usług


najlepsza rehabilitacja warszawa

DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI

   Najwyższa jakość usług, skuteczność i profesjonalizm to standardy naszej placówki. Takimi kryteriami kierujemy się na co dzień w pracy z pacjentem. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne, najwyższe kwalifikacje zawodowe oraz pracuje uznanymi i przede wszystkim skutecznymi metodami leczenia.


    

dobry rehabilitant warszawaKOMFORT W STANDARDZIE

  Zarówno zabiegi fizjoterapeutyczne jak rehabilitacja funkcjonalna (ćwiczenia) odbywają się w pojedynczych (jednoosobowych) salach rehabilitacyjnych, gdzie przebywa tylko jeden pacjent i fizjoterapeuta. Gwarantuje to pacjentowi najwyższy komfort i bezpieczeństwo, zapewnia intymność i wygodę.
rehabilitacja warszawa opinie

PRECYZYJNE PROCEDURY LECZENIA

   Etapy leczenia dzielimy na trzy części: diagnostyka, likwidacja bólu, stabilizacja. 
    Procedury postępowania są precyzyjnie dostosowane do pacjenta. Często poświęcamy dodatkowy czas na analizę problemu, wewnętrzne konsultacje, aby jak najskuteczniej pomóc pacjentowi w powrocie do zdrowia.
dobra rehabilitacja warszawa

DODATKOWE ZABIEGI GRATIS

    Fizykoterapia, kinesiotaping czy suche igłowanie to zabiegi, za które pacjent nie dopłaca. Cena zabiegów jest zawsze stała, bez dodatkowych kosztów. Dla nas liczy się efekt leczenia, dlatego dokładamy wszelkich starań i środków by skutecznie pomóc pacjentowi.
rehabilitacja prywatna warszawa

PEŁNA KOMPLEKSOWOŚĆ 

   Rehmedis to zespół wykwalifikowanych lekarzy, fizjoterapeutów i dietetyków. W naszym postępowaniu każdy krok jest przemyślany, a jego efekty dokładnie przewidziane, co daje nam bardzo dobre rezultaty leczenia. W sytuacjach szczególnych jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi placówkami partnerskimi oraz specjalistami innych dziedzin medycznych.rehabilitacja warszawa opinie

STAŁA  DYSPOZYCJA FIZJOTERAPUETY

    Monitorujemy, kontrolujemy i dokumentujemy cały proces leczenia, analizujemy wyniki oraz przebieg terapii. Zapewniamy pacjentowi komfort i gwarantujemy stały kontakt z fizjoterapeutą przez 7 dni w tygodniu na każdym etapie rehabilitacji.

              rehmedis rehabilitacja warszawa

tagi
Rehabilitacja Rehmedis Warszawa - rehabilitacja kręgosłupa, rehabilitacja po operacji
Najnowocześniejsze metody rehabilitacji, rehabilitacja warszawa opinie
ból kręgosłupa, leczenie kręgosłupa Warszawa 

.rehabilitacja kręgosłupa warszawa