zastrzyki osocze bogatopłytkowe - prp

Rehmedis > Ortopeda > Zastrzyki osocze bogatopłytkowe PRP

ortopeda warszawa centrum    prp osocze bogatopłytkowe    zastrzyki kwas hialuronowy

Leczenie osoczem bogatopłytkowym - PRP


ostrzyknięcie osoczem prp    Leczenie urazów osoczem bogatopłytkowym (PRP) to nowoczesny i skuteczny sposób postępowania w uszkodzeniach ścięgien, tkanek, stawów. Nawet poważne urazy takie jak: naderwane mięśnie, ścięgna czy uszkodzone chrząstki można skutecznie i bezpiecznie leczyć tą metodą.

    Osocze bogatopłytkowe - jak to działa?
Metoda PRP wykorzystuje bogatsze naturalne źródło czynników wzrostu, czyli płytki krwi. Z niewielkiej ilości krwi pobranej od pacjenta, w ciągu kilku minut odseparowywany jest koncentrat płytek krwi. Osocze bogatopłytkowe jest wstrzyknięte w chore tkanki i silnie stymuluje naprawę ścięgien, mięśni, więzadeł, chrząstki lub kości.

    Przy użyciu tej metody uzyskuje się szybkie i bardzo stabilne efekty. Po zastosowaniu PRP pacjenci stosują mniej standardowych (często nieskutecznych) leków. Jest to również szczególnie ważne u osób aktywnych, ponieważ szybciej odzyskują oni sprawność i dlatego często stosowane jest u sportowców.

    Za pomocą podania osocza bogatopłytkowego (PRP) można skutecznie leczyć liczne schorzenia i urazy narządu ruchu, m.in.: łokieć tenisisty, golfisty, zapalenia kaletek, kolano skoczka, przeciążenia ścięgna Achillesa i rozcięgna podeszwowego (ostrogi piętowej), urazy mięśni i ścięgien w obrębie barku, uszkodzenia i ubytki chrząstki stawowej, zespoły przeciążeniowe stawów, urazy sportowe, itd.
 Szczegóły tel. 609 844 444

 Ortopeda Warszawa - dr Andrzej Komor

ortopeda rezerwacja online

zobacz: Leczenie kwasem hialuronowym
_____________________________________________________________________________


    rehmedis rehabilitacja warszawa          rehmedis rehabilitacja kręgosłupa warszawa

.

rehabilitacja kręgosłupa warszawa