Jakość leczenia

Centrum Rehabilitacji Rehmedis - Warszawa | Rehabilitacja kręgosłupa w Warszawie

0 %
Pozytywne opinie portalu
rehabilitacja opinie rehmedis
0 /5
Rekomendacje
recenzje rehabilitant warszawa
0 /5
Ocena użytkowników
rehabilitacja

Doświadczeni
specjaliści

Najwyższa jakość usług, skuteczność i profesjonalizm to standardy naszej placówki. Takimi kryteriami kierujemy się na co dzień w pracy z pacjentem. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne, najwyższe kwalifikacje zawodowe oraz pracuje uznanymi i przede wszystkim skutecznymi metodami leczenia.

Komfort w
standzardzie

Zarówno zabiegi fizjoterapeutyczne jak rehabilitacja funkcjonalna (ćwiczenia) odbywają się w pojedynczych (jednoosobowych) salach rehabilitacyjnych, gdzie przebywa tylko jeden pacjent i fizjoterapeuta. Gwarantuje to pacjentowi najwyższy komfort i bezpieczeństwo, zapewnia intymność i wygodę.​

Dodatkowe zabiegi
GRATIS

Fizykoterapia, kinesiotaping czy suche igłowanie to zabiegi, za które pacjent nie dopłaca.

Cena zabiegów jest zawsze stała, bez dodatkowych kosztów. Dla nas liczy się efekt leczenia, dlatego dokładamy wszelkich starań i środków by skutecznie pomóc pacjentowi.

Precyzyjne procedury
leczenia

Etapy leczenia dzielimy na trzy części: diagnostyka, likwidacja bólu, stabilizacja. Procedury postępowania są precyzyjnie dostosowane do pacjenta. Często poświęcamy dodatkowy czas na analizę problemu, wewnętrzne konsultacje, aby jak najskuteczniej pomóc pacjentowi w powrocie do zdrowia.​

Stała dyspozycja
fizjoterapeuty

Monitorujemy, kontrolujemy i dokumentujemy cały proces leczenia, analizujemy wyniki oraz przebieg terapii na każdym etapie.

Zapewniamy pacjentowi komfort i gwarantujemy stały kontakt z fizjoterapeutą przez 7 dni w tygodniu na każdym etapie rehabilitacji

Pełna
kompleksowość

Wykwalifikowanych lekarzy, fizjoterapeutów. W naszym postępowaniu każdy krok jest przemyślany, a jego efekty dokładnie przewidziane, co daje nam bardzo dobre rezultaty leczenia. W sytuacjach szczególnych jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi placówkami partnerskimi oraz specjalistami innych dziedzin medycznych. ​

Pacjenci o nas

 • Uraz barku, który został skutecznie wyleczony, a najlepsza rehabilitacja umożliwiła mi szybki powrót do sportu bez ograniczeń. Polecam !!!

  Rafał Kubicki
  Uraz barku, siatkarz
 • Dzięki rehabilitacji wreszcie udało mi się pozbyć bólu spowodowanego rwą kulszową! A zapowiadała się operacja… Szczerze polecam ten ośrodek.

  Beata Gałkowska
  Ból kręgosłupa
 • Szanują pacjenta, bardzo uczciwe podejście, bardzo polecam!

  Grzegorz Transiewicz
  Ból kręgosłupa
 • Jestem ogromnie wdzięczna za skuteczną pomoc w wyleczeniu mojej przepukliny szyjnej. Praktycznie po miesiącu nie mam żadnych objawów. ŻADNYCH!!! Zniknęło drętwienie ręki, skończyły się zawroty i bóle głowy. Czuje się świetnie. Bardzo dobrzy fachowcy.

  Anna Kamińska
  Bóle kręgosłupa szyjnego
 • Rehmedis to jedyna placówka, która ma tak świetnych specjalistów. Jakość usług przewyższa o lata świetlne inne miejsca, w których miałem okazje być wcześniej rehabilitowany. 

  Tomasz Włodarczyk
  Uraz kolana