Metoda IAOM


Umów wizytę ONLINE

iaom rehabilitacja warszawa    Metoda pracy z pacjentem wg IAOM to doskonała i precyzyjna diagnostyka przyczyny dolegliwości, z którymi pacjent zgłasza się do gabinetu. Techniki stosowane w tej terapii ukierunkowane są na poprawę funkcjonalności poszczególnych stawów i mięśni. 

    Badanie w IAOM to szczegółowy schemat czynności diagnostycznych, który pozwala na znalezienie przyczyny choroby. Są to ściśle określone procedury, oparte na testach klinicznych, które dają na obraz przyczyny powstania bólu, urazu. 

    Po dokładnym zdiagnozowaniu, fizjoterapeuta jest w stanie swobodnie dobrać elementy technik terapeutycznych, do przyczyny i w sposób precyzyjny leczyć pacjenta. 
Główne techniki terapii, to: mobilizacje, manipulacje, praca na tkankach miękkich, trening sensomotoryczny, trening sportowy, rozciąganie, neuromobilizacje, trakcje. 

    Leczenie kliniczne w połączeniu z najnowszą wiedzą gwarantuje pozbycie się problemów z którymi boryka się pacjent, przy zachowaniu bezpieczeństwa, i precyzji wykonywaniu technik.

Rehabilitacja blog