bóle kręgosłupa
Rehmedis > Rehabilitacja opinie pacjentów
strona  1  2
06.01.2016  - Anna Ł.

     Panie Piotrze, piszę te słowa z wdzięczności. Przeczytałam poprzednie opinie o Panu, w pełni się z nimi zgadzając. „Rzetelny, miły, profesjonalny, doświadczony, bardzo komunikatywny, delikatny, skuteczny, uprzejmy” to jak kawałki puzzli składających się na pozytywny Pana obraz- młodego, ale z doświadczeniem, fizjoterapeuty w wieku mego syna. Podkreśliłabym jeszcze empatię, wrażliwość i kulturę. Oczarowało mnie Pana oczytanie, co jest bonusem dla pacjenta, gdyż rozmowy podczas rehabilitacji nie tylko o kręgosłupie mają przecież także wartość terapeutyczną.

    Dziękuję, że nie boli, a bolało dotkliwie. Że jest Pan łagodny, lecz konsekwentny. Że swobodniej ruszam szyją, czasem zapominając o czekających mnie dwóch operacjach. Że nie boję się już rehabilitacji, choć mam złe doświadczenia z poprzednich miejsc. Dzięki Panu strach ustąpił. Pana ręce mają moc czarodziejską, jednak nie działałyby tak, gdyby nie prowadziła ich rzetelna wiedza.

    To takie budujące, że w Rehmedisie są młodzi ludzie, którym z wielkim zaufaniem można powierzyć swoje zdrowie!

Anna Ł.  

rehabilitacja_centrum_warszawa   Polecam Rehmedis wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy z kręgosłupem, a także tym, którzy profilaktycznie chcieliby ich uniknąć. Rehmedis to sztab kompetentnych fizjoterapeutów.

Karina
rehabilitacja_opinie_warszawa        Jestem zapalonym biegaczem. Trafiłem do Pani Joli z polecenia kolegi, któremu pomogła wrócić do treningów po zapaleniu kaletki. Ja jestem po zerwaniu ścięgna achillesa. Widzę ogromną kompetencję w zespole fizjoterapeutów oraz lekarza ortopedy, który diagnozował mnie. Wszystkim serdecznie polecam!

Adam - Biegacz
rehabilitant_opinie_warszawa        Trafiłem do REHMEDIS z ostrą rwą kulszową. Początkowo do dr Warzechy, z czasem do Pana Artura Zemły. Jestem bardzo zadowolona z opieki, którą otrzymałam. Fachowa diagnoza pozwoliła szybko stanąć na równe nogi bez bólu.

Martyna W.
fizjoterapeuta_opinie_warszawa         Siedzący tryb pracy spowodował u mnie piekący (przeciążeniowy) ból w odcinku szyjnym. Odbyłam pięć serii spotkań u Pani Eweliny Prekiel i pomogło.
         Bardzo polecam rehabilitację w Rehmedis.

Pacjentka
Leczenie kręgosłupa        Pan Artur Zemła to dobry fachowiec. Postawił mnie na nogi. Dostałem zestaw ćwiczeń na kręgosłup, które wykonuje.

Marcin P.
rehabilitacja       Doznałem uszkodzenia kolana ACL. Po zabiegu operacyjnym zgłosiłem sie do Pani Eweliny Prekiel na rehabilitacje w klinice Rehmedis. Miałem doczynienia z różnymi rehabilitantami, gdyż uprawiałem wyczynowo sport. Z wizyt u Pani Eweliny jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna ocena stanu kolana, odpowiednie dopasowanie ćwiczeń, reguralne zwiększenie obciążenia przyczyniły się do kompletnego powrotu mojego kolana do zdrowia.
rehabilitacja warszawa śródmieście        Polecam Rehmedis! Szybka i fachowa diagnoza oraz leczenie rwy kulszowej.

Bartłomiej M.
rehabilitacja przepukliny opinie        Wiele lat intensywnie uprawiałem sport. W wieku 26 lat trafiłem do pani Eweliny Prekiel z bólami pleców. Lekarz ortopeda stwierdził dyskopatie w odcinku L5/S1. Rehabilitacja przeprowadzona przez Pania Ewelinę bardzo mi pomogła. Ćwiczenia były pokazane i wytłumaczone bardzo dokładnie i starannie. Bóle pleców ustały na tyle, że mogę cieszyć się z uprawiania sportu. Z czysteym sumieniem polecam rehabilitcję u Pani Eweliny.

dobry rehabilitant warszawa            Po uszkodzeniu kolana trafiłem do Rehmedis. Pod opieką Pani Eweliny powoli trafilem do sportu. Polecam wszystkim kontuzjowanym.


Marin K.
opinie rehabilitacja        Wiele lat intensywnie uprawiałem sport, W wieku 26 lat trafiłem do Pani Eweliny z bólami pleców. Lekarz ortopeda stwierdził dyskopatię w odcinku L5/S1. Rehabilitacja przeprowadzona przez Pania Ewelinę bardzo mi pomogła. Ćwiczenia były pokazane i wytłumaczone bardzo dokładnie i starannie. Bóle pleców ustały na tyle, że mogę ponownie cieszyć się z uprawiania sportu. Z czystym sumieniem polecam rehabilitacje u Pani Eweliny.

Mariusz S.
opinie rehabilitacja      Jestem stałą pacjentką Pani Eweliny po operacji barku i wcześniejszych operacjach kręgosłupa lędźwiowego. Pania Ewelina jest bardzo zaangażowana, interesuje sie problemami pacjenta i zawsze stara się pomóc. Uważam, że stosunek do pacjenta i profesjonalizm jest na wysokim poziomie. Obsługa w recepcji również jest fachowa, bardzo miła. Pozytywnie oceniam placówkę.

Barbara W.
strona  1  2

Strona Główna

LECZENIE

O NAS

OPINIE

CENNIK

KONTAKT
                     


    rehmedis rehabilitacja warszawa          rehmedis rehabilitacja warszawa
rehabilitacja kręgosłupa warszawa