rehabilitacja warszawa
RehmedisRehabilitacja kręgosłupa Warszawa > Ból kręgosłupa    Rehabilitacja kręgosłupa

rehabilitacja kręgosłupa warszawa- doświadczeni, wysoko wykwalifikowani specjaliści
- skuteczne i bezbólowe metody leczenia kręgosłupa
- komfortowe, jednoosobowe sale rehabilitacji
- indywidualne i precyzyjne programy leczenia
- kontakt ze specjalistą przez 7 dni w tygodniu
    Oferta naszej kliniki jest szczególnie skierowana na leczenie i specjalistyczną rehabilitację kręgosłupa. Nasz zespół posiada najwyższe kwalifikacje zawodowe oraz bogate doświadczenie kliniczne w skutecznym leczeniu chorób i dysfunkcji kręgosłupa. Pracujemy wszystkimi uznanymi metodami, które zapewniają najlepsze efekty rehabilitacji. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, profesjonalnie i z pełną odpowiedzialnością. 

    Komfort pacjentów i skuteczny efekt leczenia mają dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego każdy pacjent jest rehablitowany w jednoosobowych salach rehabilitacyjnych. Zabiegi są bezbolesne, łagodne, bezpieczne i przede wszystkim przynoszą zamierzony efekt. Każdy specjalista jest do dyspozycji pacjenta przez 7 dni w tygodniu, co gwarantuje pełną kontrolę rehabilitacji kręgoslupa na każdym jej etapie.Skutecznie pomagamy:

- dyskopatia - wypukliny, przepukliny, dehydratacje krążka

- kręgozmyk, stenoza

- niestabilność

- zespoły korzeniowe - rwę kulszowa,rwa udowa, rwa barkowa

- zespoły napięciowe, zespoły przeciążeniowekręgosłup rehabilitacjaEtapy rehabilitacji kręgosłupa

I etap – diagnostyka kręgosłupa

    Na pierwszej wizycie przeprowadzamy dokładny wywiad, analizujemy badania obrazowe, wykonujemy szczegółowe testy diagnostyczne aby skutecznie określić przyczynę dolegliwości. Po tych czynnościach określamy przebieg leczenia. Na pierwszej wizycie przeprowadzany jest wstępny zabieg rehabilitacyjny.

II etap – likwidacja bólu kręgosłupa

    Na tym etapie pracujemy, aby zlikwidować stan zapalny, pozbywamy się dysfunkcji, która powoduje objaw bólowy kręgosłupa. Metody są łagodne, bezbolesne a pacjent musi stosować się do określonych dla niego zasad postępowania.

Stosowane metody: PNF, Ackermann, IAOM, Osteopatia, FOI, DORN, McKenzie, FDM, Dry Needling, Kinesiotaping, Kaltenborn-Evjenth, Mulligan, Neuromobilizacje, Fizykoterapia.

III etap – stabilizacja kręgosłupa

    To bardzo ważny etap, ponieważ zapewnia on utrwalenie efektów i pozwala na uniknięcie dolegliwości w przyszłości. Koncentrujemy się na aplikowaniu specjalistycznych bardzo precyzyjnych ćwiczeń mięśni głębokich - stabilizując kręgosłup. Dopasowujemy zasady ergonomii do choroby, trybu życia i pracy pacjenta. Etap ten jest szczególnie istotny dla osób z chorobami krążka międzykręgowego (dyskopatia, wypuklina, przepukliny, dehydratacja, objawy rwy kulszowej, niestabilność).Rehmedis - rehabilitacja kręgosłupa
rehmedis rehabilitacja warszawa          rehmedis rehabilitacja warszawa


 ____________________________________________________________________________________________________________________


Poradnik - Kręgosłup
    Zakładka kręgosłup to zbiór artykułów, informacji i porad związanych z chorobami kręgosłupa. Poniżej znajduje się lista artykułów, które pomogą wyjaśnić zjawiska jakim poddaje się nasz kręgosłup.

1  2
 następna strona >>

1  2
                                                                następna strona >>