bóle kręgosłupa
RehmedisOpinie pacjentów > 2
strona  1  2
dobry rehabilitant warszawa   Doznałem uszkodzenia kolana, zerwania więzadła ACL. Po zabiegu operacyjnym zgłosiłem się do Pani Eweliny Prekiel na rehabilitację w Klinice Rehmedis. Miałem już do czynienia z różnymi rehabilitantami, gdyż uprawiam sport. Z wizyt u Pani Eweliny jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna ocena stanu kolana, odpowiednie dopasowane ćwiczenia przyczyniły się do kompletnego powrotu do zdrowia. Aktualnie moja noga jest 100% sprawna. Nie czuje żadnych dolegliwości pooperacyjnych. Uprawiam dalej swoją dyscyplinę.
fizjoterapia warszawa        Wyrażam podziękowanie Panu Arturowi Zemle i Maciejowi Celińskiemu za pomoc w pokonaniu wieloletniego bólu związanego ze zmianami w kręgosłupie (cztery przepukliny krążków). Moje problemy trwaja 30 lat. Dotychczasowe rehabilitacje i coraz większe ilości środków przeciwbólowych nie przyniosły efektów. Od dwóch lat nie mogłam leżeć i spać. dzięki właściwej diagnostyce i profesjonalnej rehabilitacji ww. fizjoterapeutów uniknęłam operacji i mogę prowadzić normalny tryb życia.

Danuta R.
dobry fizjoterapeuta        Polecam Panią Jolę! Jest znakomitym specjalistą. pani Jola ma ogromną wiedzę i pewne ręce. Pomogła mi bardzo i pomaga dalej w przewlekłej chorobie kręgosłupa. Polecam ją wszystkim, którzy wymagają fachowej opieki. Dodatkowo ciepła i przyjazna atmosfera.

B.
klinika rehabilitacji warszawa         Do Pani Eweliny trafiłam po zwichnięciu barku, jest to już czwarte zwichnięcie, ale jego skutki są zdecydowanie najbardziej poważne - bark jest częściowo zamrożony, ruchomość bardzo mała. dzięki pracy Pani Eweliny osiągam coraz większy zakres ruchu, bark i mięśnie bolą zdecydowanie mniej. Pani Ewelina jest bardzo cierpliwym i wytrwałym rehabilitantem, zawsze uśmiechnięta, wie co robi. Polecam Panią Ewelinę i Rehmedis.

Malwina R.
polecenie        Dlaczego Pani Jola? Trafiłam do niej po półrocznej walce z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym z diagnozą: "To nie możliwe, że Panią boli". Pani Jola przeprowadziła wywiad, zbadała mnie i znalazła przyczynę moich dolegliwości. Zmotywowała mnie do pracy nad sobą. dzięki Niej wstaje o 5 rano i z uśmiechem ćwiczę :-) Bardzo Ci dziękuje Jolu za cierpliwość do mnie - dzięki Tobie zapominam co to ból.

Iwona K.
dobre opinie rehabilitacja       Profesjonalne podejście do indywidualnych przypadków sprawia, że Rehmedis cieszy się zaufaniem klientów. Tak jest również w moim przypadku. Miła i wykwalifikowana kadra.

J.R.
bóle kręgosłupa leczenie opinie warszawa        Do Centrum Rehmedis trafiłem z polecenia znajomego. Od około 4 lat mam problemy z odcinkiem lędźwiowym. Powodem mojego pojawienia się nie był ostry ból, lecz chęć poznania profilaktyki oraz nawyków, które zmniejszą mój ból w ostrych stanach. Rehmedis: od pierwszego telefonu zostałem przyjęty bardzo ciepło. Rejestracja - bardzo miła obsługa, uśmiech. Pan Atur Zemła - klasa sama w sobie. Wszystko wyjaśnione od A do Z. Pani Ewelina Prekiel - profesjonalizm, pełne zaangażowanie. Bardzo zdrowe podejście do pacjenta, na tyle, że można porozmawiać o innych problemach niż tylko kręgosłup. Zamierzam wracać co pewien czas, aby odświeżyć znajomość ćwiczeń.

R.
opinie rehabilitant warszawa        Bardzo profesjonalni i kompetentni fizjoterapeuci. Trafiłam tu po operacji kręgosłupa lędźwiowego z bardzo dużą sztywnością oraz ograniczonym zakresem ruchu w każdym kierunku. Zajęła się mną Pani Ewelina, osoba bardzo serdeczna, miła i cierpliwa, a przy tym profesjonalna w tym co robi. Dzięki jej indywidualnemu podejściu do pacjenta oraz dobraniu odpowiednich ćwiczeń, efekty jej pracy były widoczne bardzo szybko. nie tylko czułam się znacznie lepiej, ale przede wszystkim miałam większy zakres poruszania się, co przekładało się na możliwość lepszego funkcjonowania w życiu codziennym. Pełen profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie. Naprawdę szczerze polecam !!!

Jolanta D.
strona  1  2

Strona Główna

LECZENIE

O NAS

OPINIE

CENNIK

KONTAKT    rehmedis rehabilitacja warszawa          rehmedis rehabilitacja warszawa


rehabilitacja kręgosłupa warszawa