Opinie

Centrum Rehabilitacji Rehmedis - Warszawa | Rehabilitacja kręgosłupa w Warszawie

Opinie pacjentów

Butterfly
Lokalny przewodnik ・74 opinie・1 zdjęcie
Pana Artura znam od wielu lat, miałam problemy z kręgosłupem głównie po ciąży, ból był nie do zniesienia, po pierwszej fizjoterapii już mogłam się wyprostować, a po kolejnych dolegliwości w ogóle ustąpiły. Teraz wpadam od czasu do czasu, bo rzadko ból wraca… Za to polecam Rehmedis a zwłaszcza Pana Artura wszystkim znajomym. Przyjemne miejsce, samo centrum, recepcja przemiła.

 
Jorguś Kiler
8 opinii
Od wielu dni bardzo mnie bolały plecy i noga nie mogłe sobie z tym poradzić w żaden sposób i trafiłem właśnie do Rehmedis już po 5 min. Wiedziałem że jestem w odpowiednim miejscu i rękach nie mogę przypomnieć sobie imienia tego pana ale jest profesjonalistą po wizycie normalnie wstałem i poszedłem do domu jak by nic mi wcześniej nie było od wizyty minie zaraz rok i dolegliwości nie wróciły. Serdecznie pozdrawiam!

 
Grzegorz Transiewicz
Lokalny przewodnik ・39 opinii・2 zdjęcia
 
Szanują pacjenta, bardzo uczciwe podejście, bardzo polecam

 
WIOLETTA OCZUJDA
6 opinii
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i kultury dla Pana Piotra. Szczerze polecam 😊

 
Paulina Szczęsna
1 opinia
Empatyczna, cierpliwa pani Jola pomogła moim plecom szybko i bezboleśnie. Sympatycznie, szybko, bezproblemowo. Polecam miejsce i panią Jolę.

 
Anna Łącka
1 opinia
Panie Arturze, Panie Piotrze, chapeau bas za profesjonalizm, wiedzę, kulturę na najwyższym poziomie! Rehmedis to wspaniałe miejsce, w którym naprawdę szanuje się pacjenta i dba o niego. Doświadczam tu prawdziwej ulgi w dolegliwościach,pomocy, wsparcia . Organizacja pracy bez zarzutu . Kultura młodych, uroczych ludzi od pań w recepcji po fizjoterapeutów zasługująca na wyróżnienie. Atmosfera miła, przyjazna. No i –co najważniejsze-prawdziwa, profesjonalna,skuteczna pomoc w naprawie kręgosłupa. Wszystko to czyni miejsce magicznym , jak z dobrego snu . Życzę utrzymania poziomu, wdzięczności pacjentów i dziękuję za wszystko. Anna Ł.

 

Anna Jurczak
2 opinie
Mój mąż przez kilka tygodni żył w bólu i tułał się od jednego gabinetu do drugiego. Wg opinii lekarza jedyną metodą na pozbycie się bólu (przepuklina kręgosłupa odcinka lędźwiowego) miała być operacja i wszczepienie implantu. 5 lat temu dzięki znajomej trafił do Pana Artura i już po pierwszej wizycie “stanął na nogi”. Okazało się bowiem, że metody rehabilitacji stosowane przez poprzedniego fizjoterapeutę, choć tu trafniejsze będzie chyba określenie masażysta, spowodowały więcej spustoszenia niż pożytku. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm Pana Artura sprawiły że dzisiaj mąż z powodzeniem wykonuję swój zawód, a nie jest to “papierkowa robota”:) Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Artur Zemła należy do czołówki najlepszych fizjoterapeutów w kraju.

 

Radosław Trzciński
1 opinia
Profesjonalna klinika. Wielomiesięczny ból związany z kręgozmykiem został skutecznie wyrehabilitowany. Dzięki Rehmedis i Panu Piotrowi Piaskowskiemu wróciłem do gry w tenisa. Jakość usług i rzetelność rehabilitantów jest na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Polecam i dziękuję za pomoc.

 
Monika Cedro
1 opinia
Śliczne podziękowania za wyleczenie przepukliny dysku bez operacji. Dokonujecie cudów. Jesteście najlepsi !!!


 Szymon Leśniak  Rehmedis Rehabilitacja.

Profesjonalna i miła atmosfera. Bardzo szybkie efekty i kolano jak nowe. Godne polecenia centrum rehabilitacyjne.


 

Monika Pandel  poleca stronę Rehmedis Rehabilitacja.


 

Maciej Maćko Karasek zrecenzował: Rehmedis Rehabilitacja – 5 gwiazdek

Bardzo dobra klinika. Zostałem potraktowany konkretnym masażem, który mi pomógł niemalże od razu. Mam nadzieję, że nie będę musiał już korzystać z usług Rehmedis ale nic nie wiadomo, sezon dopiero się rozpoczyna  Polecam na 5!


 

Marcin Zwiernik  poleca stronę Rehmedis Rehabilitacja.

Miło,sympatycznie a to co najważniejsze fachowawe podejście z ogromną wiedzą.Kręgosłup szyjny zregenerowany,palce u rąk nie drętwieją już od roku gorąco polecam.


 

Tomek Włodarczyk zrecenzował: Rehmedis Rehabilitacja – 5 gwiazdek

Rehmedis to jedyna placówka, która ma tak świetnych specjalistów. Jakość usług przewyższa o lata świetlne inne miejsca, w których miałem okazje być wcześniej rehabilitowany. Przede wszystkim dokładnie mnie zdiagnozowano, leczono mnie bardzo rzetelnie, bez bólu i dokładnie objaśniano mi jak wygląda mój problem z kręgosłupem. Nauczono mnie bardzo skutecznych ćwiczeń kręgosłup, które gwarantują mi dobrą formę i pełną aktywność sportową. Polecam!


 

Bożena Mosakowska zrecenzowała: Rehmedis Rehabilitacja – 5 gwiazdek


 
 

Anna Andraszek zrecenzowała: Rehmedis Rehabilitacja – 5 gwiazdek


 

Szymon Tomaszewski  poleca stronę Rehmedis Rehabilitacja.


 

Napisz opinie